Slavnostní otevření nové prodejny již v sobotu 8. 10. v 11:00 v Centrum Černý Most | Užij si slevu 10 % i zvýhodněnou nabídku oblíbených produktů.

Prodejny
a výdejní místa

Díky spojení JRC si nyní vyzvedneš produkty od Smarty v rámci rozšířené sítě obchodů. Brzy pro tebe navíc po celé České republice otevřeme zcela nové Smarty prodejny. A kdyby něco, stačí pípnout, Smarty je tu pro Vás!

Smarty Store

Prodejny Smarty.cz

Jsme specialisté na chytrou elektroniku, gaming a příslušenství. Na prodejnách si vybereš ze široké nabídky produktů a příslušenství tvých oblíbených značek; navíc si u nás můžeš vyzkoušet herní novinky na next-gen konzolích a herních PC sestavách. Najdeš zde také škálu služeb, mezi které patří výkup a servis zařízení Apple, výkup telefonů, konzolí i her, možnost výhodného prodeje na splátky a mnohem víc!

JRC výdejní místa

Objednej si zboží na Smarty.cz a vyzvedni si ho pohodlně na kterékoliv z našich prodejen JRC.
Díky spojení Smarty.cz a JRC máš k dispozici několik dalších výdejních míst v rámci celé České republiky.
Tento způsob dopravy je navíc zcela zdarma!

Centrální sklad – Praha Zličín

Na Radosti 414 | 155 21 Praha 5 - Zličín

navigovat
Telefon

+420 226 216 849

Na prodejně si můžeš vyzvednout objednané nebo rezervované zboží z našich e-shopů Smarty.cz a JRC.cz. Vybrat si můžeš z nabídky originálních Apple produktů, mobilních telefonů, konzolí a her, audia, příslušenství a další elektroniky.

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: Zavřeno

Ne: Zavřeno